fbpx

Apie mane

tinklapiu kurimas

Esu socialinių tinklų strategė ir skaitmeninio turinio kūrėja. Nusprendusi nebegrįžti į samdomą darbą, susikūriau sau darbo vietą ir per pastaruosius 2.5 metų individualiai dirbau su daugiau nei 150 klientų, norinčių auginti savo asmeninį ar verslo prekės ženklą skaitmeninėje erdvėje.

Kaip viskas prasidėjo?

Savo veiklą pradėjau 2020-ųjų sausį. Jau po dviejų savaičių vien socialinių tinklų ir kokybiško turinio pagalba sulaukiau pirmųjų klientų, o po 4 mėnesių pradėjau uždirbti keturženkles pajamas. 

Jau daugiau nei dvejus metus konsultuoju strateginiais veiklos pradžios klausimais ir padedu susigaudyti socialinių tinklų labirintuose.

Siūlau ir turinio kūrimo paslaugą, tiems, kurios neturi laiko patys kurti savo socialinių tinklų turinio, rašyti tekstų interneto svetainei, el. parduotuvei ar tinklaraščiui, ir nori šį darbą deleguoti.

Beje, nuolat tobulėju ir mokausi vis kažko naujo. 2021-ųjų birželį baigiau Code Academy SEO ir skaitmeninės rinkodaros kursus ir pradėjau kurti interneto svetaines. Todėl dabar galiu padėti jums ir šiuo klausimu.

Mano pagrindiniai tikslai

Ką sako klientai?

5/5
Tiksliai, aiškiai apie socialinių tinklų strategijas ir turinio kūrimą. Jei nežinote nuo ko pradėti, tai pradėkite nuo Indrės konsultacijos!
Sandra Grigaliūnienė
5/5
Rekomenduoju Indrę ir jos paslaugas. Žmogus, kuris padėjo, motyvavo, kai reikia. Jei ne ji, kažin ar būčiau pradėjusi kažką daryti.
Donata Zakienė
5/5
Jei nerandate laiko savo soc. tinklams ar trūksta idėjų, drąsiai kreipkitės į Indrę. Darbą atlieka 100%. Didžiausios rekomendacijos.
Monika Lasytė Juonienė
5/5
Kreipėmės į Indrę nes pačioms labai truko aiškumo. Nuo ko pradėti, kaip susidėlioti planą, strategiją, idėjas. Truko nuoseklumo. Ir su jos pagalba užteko vieno vakaro, kad tas aiškumas atsirastu! Šiuo metu nežinau labiau motyvuojančio ir skatinančio įgyvendinti savo idėjas žmogaus! Rekomenduoju ją 100%
Agnė Pilipavičienė

Reikia pagalbos įgyvendinant jūsų projektą?

Galiu padėti jūsų idėjas paversti realybe. Susisiekite su manimi ir kartu nuspręsime, kaip galime tai padaryti.

instagram mokymai

Taupykite laiką darydami tai, ką mokate geriausiai!

Auginkite savo asmeninį ar verslo prekės ženklą patikėdami savo socialinių tinklų komunikaciją ir skaitmeninio turinio kūrimą man. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir galėsite susikoncentruoti į tai, ką mokate geriausiai.

Pirkinių krepšelis