fbpx

Socialinių tinklų konsultacija

Socialinių tinklų konsultacija skirta žmonėms, vystantiems asmeninį ar verslo prekės ženklą ir norintiems pradėti arba patobulinti savo komunikaciją socialiniuose tinkluose. Konsultacijos metu galime aptarti Instagram, Facebook ir/ar Youtube soc. tinklus ir jūsų komunikaciją juose.

Nežinote kaip tinkamai pradėti? Kuriate turinį, bet nesulaukiate norimų rezultatų? Trūksta aiškumo ir žinių? Tuomet kviečiu jus į socialinių tinklų konsultaciją.

Kas įeina į paslaugą?

Kaip vyksta darbas?

👉 Prieš konsultaciją el. paštu gaunate trumpą klausimyną ir apmokėjimo informaciją. Sutariame dėl konsultacijos laiko.

👉 Pagal jūsų pateiktus klausimyno atsakymus pasiruošiu būsimai konsultacijai.

👉 Susitinkame nuotolinei konsultacijai per Zoom. Konsultacija vyksta apie 1.5 val.

👉 Po konsultacijos galite dar dvi savaites į mane kreiptis visais rūpimais klausimais, susijusiais su socialiniais tinklais.

Kokia kaina?

Konsultacijos kaina: 120 €

Išrašoma sąskaita–faktūra.
Konsultacija vyksta po paslaugos apmokėjimo.

Norite socialinių tinklų konsultacijos?

DUK

Specialiai funkcijų mokymuisi konsultacijos metu laiko neskiriame, tačiau, jei klausite, tikrai gausite atsakymą. Taip pat, klausimyne galite nurodyti, kad jums svarbu aptarti techninę socialinių tinklų dalį.

Taip, galėsime. Tačiau rekomenduoju konsultacijos metu žymėtis informaciją, o ją pritaikyti jau po jos, kai tam galėsite skirti daugiau laiko.

Jums konsultacija tiesiog būtina tam, kad galėtumėte geriau suprasti, ko jums reikia, ir ko galite tikėtis iš specialisto. Kuo daugiau žinių turėsite, tuo kokybiškesnio darbo ir rezultato galėsite reikalauti.

Reikia pagalbos įgyvendinant jūsų projektą?

Galiu padėti jūsų idėjas paversti realybe. Susisiekite su manimi ir kartu nuspręsime, kaip galime tai padaryti.

instagram mokymai

Taupykite laiką darydami tai, ką mokate geriausiai!

Auginkite savo asmeninį ar verslo prekės ženklą patikėdami savo socialinių tinklų komunikaciją ir skaitmeninio turinio kūrimą man. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir galėsite susikoncentruoti į tai, ką mokate geriausiai.

 

Pirkinių krepšelis