fbpx

Paslaugos

Kaip galiu jums padėti?

Tinklapių kūrimas

Neturite laiko ar reikiamų įgūdžių, tačiau norite profesionaliai atrodančios interneto svetainės savo asmeniniam ar verslo prekės ženklui? Kuriu tinklapius WordPress turinio valdymo sistemoje ir galiu jums padėti!

Socialiniai tinklai

Planuoju ir kuriu socialinių tinklų turinį, administruoju Instagram ir Facebook paskyras. Konsultacijų metu padedu susigaudyti socialinių tinklų labirintuose, susidėlioti strategiją ir ją įgyvendinti. Dirbu su Instagram, Facebook, TikTok ir Youtube socialiniais tinklais.

Kiti darbai

Galiu asistuoti jums kituose laiko ir įgūdžių reikalaujančiuose darbuose, tokiuose kaip skaidrių ruošimas, Facebook Pixel įdiegimas, tekstų paruošimas jūsų tinklapiui ar elektroninei parduotuvei, tekstų redagavimas, soc. tinklų paskyrų auditas ir t.t.

Ką sako klientai?

5/5
Indre, po mūsų konsultacijų noriu tarti tau nuoširdų AČIŪ už visapusišką pagalbą mano naujos veiklos kelyje. Jei kažkas, taip pat kaip ir aš, dar ieško kelrodės žvaigždės, kuri padėtų susigaudyti soc. tinklų pasaulyje, nukreiptų tinkama linkme, duotų gausybę naudingų patarimų nuo ko viską pradėti arba ką reikėtų koreguoti, jei veiklą jau pradėjote, tai neabejoju, kad Indrė galėtų būti tas žmogus, kurio jums reikia.
Agnė Tomkienė
5/5
Labai džiaugiuosi, kad savo gyvenime sutikau Indrę! Tiesiog pačiu tinkamiausiu metu, kai mano galva atrodė tuoj sprogs nuo visų minčių, idėjų ir norų. Bet tuo pačiu sėdėjau ir galvojau nuo ko pradėti, ką daryti, kaip daryti. Ir tada tikrai netikėtai sutikau Indrę, kuri beprotiškai greitai ir lengvai padėjo viską susidėlioti į stalčiukus, viską apmąstyti ir pagaliau rimčiau žengti tą pirmąjį žingsnį. Labai rekomenduoju, jei tik turit kokių abejonių,klausimų, kaip pradėti savo verslą ir panašiai, Indrė jums tikrai padės. Ir patys liksit nustebę, kaip profesionaliai ji dirba!
Edita Kalašnikovienė
5/5
Labai džiaugiuosi atradusi Indrę. Ji man padėjo sudėlioti visus taškus. Po konsultacijos atsirado naujų idėjų, nors atrodė jau viskas, nežinau ką toliau daryti, Instagramas ne man. Ši mergina labai myli tai ką daro pasiruošusi visada padėti ir atiduoti visą save 100%. Labai rekomenduoju.
Kristina Laisonienė
5/5
Indrė padėjo susidėlioti strategiją soc.tinklams. Ko pasekoje mano turinys tapo daug tikslingesnis, informatyvus, patrauklus auditorijai ir parduodantis
Dovilė Aukštikalnė

Reikia pagalbos įgyvendinant jūsų projektą?

Galiu padėti jūsų idėjas paversti realybe. Susisiekite su manimi ir kartu nuspręsime, kaip galime tai padaryti.

instagram mokymai

Taupykite laiką darydami tai, ką mokate geriausiai!

Auginkite savo asmeninį ar verslo prekės ženklą patikėdami savo socialinių tinklų komunikaciją ir skaitmeninio turinio kūrimą man. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir galėsite susikoncentruoti į tai, ką mokate geriausiai.

 

Pirkinių krepšelis