fbpx

Pirkimas ir grąžinimas

Paskutinį kartą redaguota 2021-10-25

Bendrosios sąlygos

Šios naudojimosi sąlygos (toliau – Sąlygos) taikomos naudojimuisi bakijanova.lt svetaine, kuri priklauso Indrei Bakijanovai, individualios veiklos pažymos nr: 1052378, el. pašto adresas: info@bakijanova.lt.
Kiekvieną kartą naudodamiesi Svetaine turite būti susipažinę su šiomis Sąlygomis. Naudodamiesi šia Svetaine patvirtinate, jog esate susipažinę su šiomis Sąlygomis ir įsipareigojate besąlygiškai laikytis jų ir bet kurių kitų sąlygų ar politikų.
Šios sąlygos turi tokią pačią teisinę galią kaip ir sutartis sudaryta tarp jūsų ir Indrės Bakijanovos.

Turinys

Bakijanova.lt puslapyje yra talpinami straipsniai, vaizdo ir garso įrašai, nuomonės, įžvalgos, kurios yra nurodytų autorių intelektinė nuosavybė.
Svetainėje jums yra suteikta galimybė komentuoti pateiktą turinį. Jūsų pateikiamuose komentaruose negali būti necenzūrinės leksikos, įžeidžiančių komentarų, tautinę, rasinę, religinę ir kitą neapykantą skatinančių komentarų, grasinančių komentarų, reklamos.

Intelektinės nuosavybės teisės

Visas turinys, įtrauktas į Svetainę, įskaitant, bet neapsiribojant skaitmeniniais produktais, vaizdais, nuotraukomis, prekių ženklais, muzika, garsais, vaizdo įrašais, dokumentais, piešiniais, skaičiais, logotipais, meniu, tinklalapiais, grafika, spalvomis, schemomis, dizainu, yra Bakijanova.lt ar trečiųjų šalių nuosavybė ir yra saugoma nacionalinių ir tarptautinių autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės įstatymų. Jūs negalite atgaminti, skelbti, platinti, rodyti, modifikuoti, kurti išvestinių darbų iš Svetainės turinio ar jo dalies be išankstinio, aiškaus, raštiško Bakijanova.lt sutikimo.
Bakijanova.lt turi išimtinę teisę savo nuožiūra leisti ar uždrausti bet kokį atgaminimą, skelbimą, platinimą, rodymą, modifikavimą, išvestinių kūrinių kūrimą ar naudojimą bet kokiu būdu, visiškai ar iš dalies, turinį.

Prekių pardavimas

Bakijanova.lt parduotuvėje parduodami skaitmeniniai produktai nėra grąžinami.
Užsakymo metu nurodytos kainos taikomos visoms prekėms ir paslaugoms. Kainos nurodytos eurais ir apima šiuo metu taikomą įstatymuose numatytą PVM.
Galimi apmokėjimo būdai: banko kortele (suvedus jos duomenis), bankiniu pavedimu. Visi mokėjimai yra apsaugoti.
Pateikus užsakymą ir jį apmokėjus gausite el. laišką jūsų nurodytu el. pašto adresu. Dėl su užsakymu kilusių nesklandumų prašome kreiptis el. paštu info@bakijanova.lt.
Bakijanova.lt parduotuvėje parduodamos prekės nėra fiziškai pristatomos, nes šioje parduotuvėje parduodami išskirtinai tik skaitmeniniai produktai.
Ką daryti pirkėjui, kuris negali prisijungti/neveikia prieiga prie nuotolinių kursų ar kitų skaitmeninių produktų? Susisiekti el. paštu info@bakijanova.lt.

Baigiamosios nuostatos

Bakijanova.lt turi teisę visiškai arba iš dalies perduoti bet kokias sutartis sudarytas su jumis ar paslaugų teikėjais.
Šios Sąlygos gali būti vienašališkai Bakijanova.lt keičiamos ar atnaujinamos iš anksto jums nepranešus. Todėl kiekvieną kartą, kai užsisakote paslaugas ar perkate prekes turite susipažinti su šiomis Sąlygomis.
Ginčų, kilusių tarp jūsų ir Bakijanova.lt, sprendimui yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė ir jurisdikcija.

Pirkinių krepšelis